Ponownie na Midweście
Blog > Komentarze do wpisu
Nikogo nie ma w domu

nobody home

piątek, 25 czerwca 2010, kakofonia

Polecane wpisy

  • Kruchość

    Panujące nam niemiłościwie słońce powoduje, mam wrażenie, powolne wymieranie komórek mojego mózgu. Komórki wysychają niczym nasturcje, które z uporem godnym lep

  • W upały cd.

    Ludzie chodzą na lody, a z niektórymi przedmiotami dzieją się rzeczy dziwne...Szabat szalom.

  • W upały

    Ludzie chodzą na lody...

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2010/06/25 21:36:31
no i masz... Chile gra , Hiszpania strzela :-/ ...trochę ich szkoda bo naprawdę fajnie grają ...w 10 już raczej nie dadzą rady ...może Honduras im pomoże
ps
a tak swoją drogą zazwyczaj tak było ,ze Hiszpanie grali...często b.ładnie grali , a przeciwnicy strzelali , ot choćby jak w meczu ze Szwajcarią , a tu masz ...się chłopaki uczą wyrachowanej piłki ...a fuj ...;-}
pps
gol gla Chile !!! ...należało im się ...tak obiektywnie;-)
-
Gość: witold, *.cable.wsm.wielun.pl
2010/06/27 00:37:59
Jesteś pewna że nikogo nie ma w domu ?
- może ten ktoś jest chory
- może temu komuś nie chce sie otworzyć drzwi i zabrać gazety
- może ten ktoś dochodzi do siebie po jakiejś imprezie
- może ... może ... może ...

Nie możesz być pewna,że nikogo nie ma w domu
Stwierdziłaś niedawno,że ... napisów końcowych nie będzie ...
Co prawda brzmiało to stanowczo i pewnie ale w komentarzu napisałem m.in.
" Skoro jeszcze nie ma napisów końcowych .....
To film się jeszcze nie skończył . "
I miałem rację - będą następne odcinki
Pewnym można być tylko śmierci ... a cała reszta jest tylko mniej lub więcej prawdopodobna.
Pozdrawia ... Twój fan (tu i na fżp)-
2010/06/28 20:41:07
tak wracając do MŚ...
Brazylia i Holandia grają okropnie , skutecznie ale jednak na to się nie da patrzeć ...jestem za Chile:-),prezentują naprawdę fajny futbol ...mam nadzieję ,ze ograją dziś Brazylię , a potem Holandię ...o!
-
2010/06/29 14:40:46
Ee tam, grają, jak grają. Najpiękniejszy mecz Mistrzostw rozegrał się pomiędzy Portugalią a WKS. I nie mam tu na myśli gry, bynajmniej ;-)
Może na wakacje pojechał? Albo się wyprowadził?
-
kakofonia
2010/06/29 19:20:36
Tak, Hiszpania gra nieco mniej pięknie niż zwykle, ale za to skuteczność nieco większa. Sama nie wiem, czy mi się to bardziej podoba czy bardziej nie podoba. Brazylia gra bardzo nudną piłkę i może właśnie między innymi z tego powodu wygląda mi na najpoważniejszego kandydata do zwycięstwa. Może finał Brazylia - Niemcy? Wolałabym taki niż Brazylia - Argentyna. Ciekawa jestem bardzo dzisiejszego meczu z Portugalią i będę mocno trzymać kciuki za moich ukochanych Hiszpanów.

Tamten lokator najpewniej się wyprowadził. Bloomington pustoszeje latem, gdy studenci wyjeżdżają na wakacje. Ale naturalnie inne możliwości nie są wykluczone :)
-
2010/06/29 20:11:47
Chodziło mi o to żeby tym tekstem zmobilizować Brazylię ...i chyba się udało;-) Zagrali całkiem fajnie i pokazali klasę ,choć duża w tym zasługa Chile ,ze nie padli przed Brazylią na kolana czyli skrajnie defensywnie[chocby jak WKS] , grali otwarcie i do przodu.
Hmmmm...więc finał Brazylia- Niemcy[ew.Argentyna] ...no Twoja wiara w Hiszpanię [a raczej jej brak] napawa mnie lekkim smutkiem , takim jesiennym ...no ale to może przez ten post ;-)...a co tam pisz optymistycznie czyli finał Brazylia - Hiszpania:-)
ps
jeśli Holandia przejdzie Brazylię to będzie już kompletne zabójstwo piłki , Holandia gra najbrzydziej, tego się po prostu nie da oglądać [ a zawsze grali widowiskowo] ...więc Holandii z jednej strony należałby się puchar świata [ komu jak komu ale im się w końcu to należy] ...no ale może lepiej niech jeszcze poczekają...choć -no może-jeśli wygrają z Brazylią tak z 4-3 to co innego;-) , może w ten sposób jakoś by się zrehabilitowali
-
2010/07/03 22:49:21
Niemcy grają jak Hiszpanie...Hiszpanie wygrywają jak Niemcy...trudno to ogarnąć:-)
ps
jeśli faktycznie na całego kibicujesz Hiszpanii to pewnie dzisiaj zostawiłaś sporo emocji na boisku...niezły dreszczowiec Ci zafundowali , no ale najważniejsze ,że ze szczęśliwym zakończeniem
-
kakofonia
2010/07/08 00:33:46
Hiszpanie graja lepiej niz Niemcy :-)))) Ale i tak mnie te mistrzostwa nerwowo wykoncza. Finalu chyba nie przezyje biorac pod uwage, ze grac bedzie moja ukochana Furia Roja. Och, szkoda, szkoda, ze juz niedlugo koniec. Tyle fantastycznej zabawy!
-
2010/07/08 18:59:38
Myślałem ,że po tym co pokazali Niemcy w poprzednich meczach, zagrają dużo lepiej... Hiszpanie byli zdecydowanie lepsi. Fakt jeśli jest się emocjonalnie zaangażowanym to co przy niektórych meczach [ot choćby Ghana - Urugwaj czy Hiszpania - Paragwaj ] można dostać zawału .